04 Şubat 2017 Cumartesi 02:18
4 Şubat Kısmet Olur Fragmanı Yayınlandı İşte Ayrıntılı Kırmızı Oda Davetleri
 Kısmetse olur evinde Bugün oldukça gergin ve eğlenceli dakikalar yaşandı. Kısmetse olur 3 Şubat bölümünde Batuhan ve Nur eve konuk olarak geldi. Batuhan Nuru kırmızı odaya davet etti halk oylaması ile devam edecek bir sonraki bölüm 4 Şubat tarihinde yayınlanacak. Kısmetse olur 4 şubat fragmanı yayınlandı.

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı Kısmetse olurda Adnan ve Didem ayrılığı Her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Evlilik yolunda mükemmel bir şekilde ilerleyen çift Adnan ve Didem adeta Nazara geldi. Kavgaları o kadar çok büyüdü ki yüzük çıkarma durumuna kadar geldi. Didem'in yüzü çıkarması ile birlikte çılgına dönen Adnan nasıl hareket edeceğini ailesinin bu evlilik ile isteksizliğinin giderip giremeyeceğini düşünürken gelgitler yaşadı. Adnan ve Didem arasındaki kavga evde gergin dakikalar yaşanmasına neden oldu. Kısmetse olurun geçen yılki gelin ve damat adaylarından olan ve evlenerek hayatını birleştiren Batuhan ve Nur eve konuk oldu hamile olan Nur ve eşi Batuhan programda kız çocuk beklediklerini müjdeledi.

Batuhan kırmızı odaya eşini çağırarak nostalji yaşadı. Adnan daha önce arasında Soğuk rüzgarlar Esen Batuhan ve Nur dan özür diledi ve aralarındaki Buzlar eridi . Şimdi ise gözler kısmetse olur 4 Şubat günü neler yaşanacak fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını arıyor. Kısmetse olur 4 Şubat fragmanında neler yaşanacak işte detaylar aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linkte.

Son Güncelleme: 04.02.2017 02:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş