14 Ocak 2017 Cumartesi 22:16
15 Ocak Kısmetse Olur Final Gecesinde Elenen İsim Kim Olacak
Kısmetse olur yeni bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Kısmetse olurda yarın akşam haftanın finali yaşanacak. Gökhan sivil için müthiş bir sürpriz hazırladı ve Sibel gözyaşlarına boğuldu. Kısmetse olurda bu hafta kimin evleneceğiz merak konusu oldu. Sibel evde Herkese kendini elemeleri için yalvarırken bakalım bu defa Sibel'in sözünü dinleyip onu ödeyecekler mi?

15 Ocak kısmetse olur final gecesinde elenen isim kim olacak? Kanal D ekranlarının Fenomen izdivaç yarışması olan kısmetse olur da oldukça kritik bir hafta yaşanıyor ilginç olayların Ardarda geldiği Kısmetse olur'a bu hafta evden diskalifiye olan Damat adayı Gökhan'ın yaptığı sürpriz ile ekranlara yansıyan görüntüler izleyicileri şaşırttı Kısmetse olur'un yeni yayınlanan bölümünde çalan siren sesi Adnan diskalifiye olduğunu açıklaması ile herkes çok oldu. Kısmetse olur 14 ocak programını Adnan elenecekmi kısmetse olur yeni bölüm fragmanı da neler var? Kısmetse olurda bu hafta elenen isim kim olacak detayları sizler için haberimizde aktarmaya çalıştık

Kanal D ekranlarının beğenilen yarışma programı Kısmetse olurda Adnan ve Didem arasında bu hafta gergin dakikalar yaşandı.Didem'in sırtında yumurta kırması elbisesine kılık kıyafetine sürekli karışması Didem'in sonunda çileden çıkardı ve gözyaşlarını tutmakta zorluk çekti Adnan ise sert açıklamalarda bulundu Diğer yandan geçtiğimiz hafta Gökhan için aşk itirafında bulunan Sibel Cuma günü yayınlanan bölümde kendisine yapılan sürpriz ile şaşkına döndü Diskalifiye olan Gökhan eve geri gelebilecek mi soruları akıllara yerleşti.

 Kısmetse olurda 15 Ocak Pazar günü elenmek için adeta yalvaran Sibel'i yapımının baskısı üzerine erkekler evi ele yemedi her ne kadar dışarıda olan sevgilisi Gökhan'a kavuşmak için elenmek isterse desibel yapım ekibinin desteğiyle reytinglerde büyük pay sahibi olduğundan dolayı elenmedi önümüzdeki günlerde Gökhan'ın bile yarışmaya katılması bekleniyor.

Son Güncelleme: 14.01.2017 23:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş