SPOR Haberleri Tümü

Kadın Milletvekilleri'nden Türkiye Buz Hokeyi Kadın Milli Takımı'na tribünden destek

Ercan ATA / () - TÜRKİYE Buz Hokeyi Kadın Milli Takımı'nın dünya şampiyonası öncesi yaptığı hazırlık maçını Milletvekilleri de tribünden izleyerek destek verdi. AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula...

Ercan ATA / () - TÜRKİYE Buz Hokeyi Kadın Milli Takımı'nın dünya şampiyonası öncesi yaptığı hazırlık maçını Milletvekilleri de tribünden izleyerek destek verdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Bülent Akay, Türkiye'nin Güney Afrika Cumhuriyeti'ni 3-2 yendiği maçı izledi ve İstanbul Silivrikapı'daki mücadelenin devre arasında soyunma odasına inerek millilere başarılar diledi. Daha sonra Milli takım ile hatıra fotoğrafı çektiren Milletvekilleri, hayatlarında ilk defa bir buz hokeyi maçını canlı izlediklerini dile getirerek, "İnşallah kadın milli takımımızı kış oyunlarında izleriz. Ayrıca Türkiye'de 2016 yılında yapılacak olan dünya şampiyonası finallerinde de başarılar diliyoruz" dediler.

(FOTOĞRAFLI)Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları