ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde 30 Eylül Cuma FETÖ sahnesi

TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Sevda Kuşun Kanadında dizisi yeni sezon ilk bölümü ile 30 Eylül Cuma akşamı ekranlarda oldu. Dizinin yeni bölümünde geçen FETÖ sahnesi bölüme damgasını vurdu! İşte detaylar..

 
Türk televizyonlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde 70li yılların anlatıldığı sağ sol çatışması işleniyor. 7.bölümü ile yeni sezona merhaba diyen Sevda Kuşun Kanadında dizisinin yayınlanan bölümünde FETÖ terör örgütü Fethullah Gülen’in canlandırıldığı sahne diziye damgasını vurdu.

Çarpıcı sahnelerle damga vuran Sevda Kuşun Kanadında dizisinde ülkemizde yapılan hain darbe girişiminin köklerine iniliyor ve paralel devlet yapılanmasının aşamaları incelenmeye devam ediliyor.

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde döneme damgasını vuran Mehmet Zahit Kotku, Sami Efendi, Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Cemil Meriç, Şule Yüksel Şenler, Necmettin Erbakan  ünlü isimler de canlandırılıyor.

Son Bölüm Özeti:
Sezon finalinde Arif, Tümay, Zafer ve Tarık bir düğüm içerisinde kalmıştı. Yeni bölümde ise çıkan çatışma sonrasında yaşananlara şahit olan izleyenler Zafer’in hayatta kaldığına da tanıklık etti. Arif çatışmada yaralanan Zafer’e kan veriyor.
Arif’in yolu ise bir kez daha Cemil Ateş ile kesişiyor. Son olarak Arif’i önemli bir sürpriz beklemektedir. Babası ise Zafer’in yaralanmasının ardından zor anlar yaşayan Tümay’a en büyük destek Arif’ten gelir.
 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları