ÖZEL HABER Haberleri Tümü

O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak?

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı O Ses Türkiye hazırlıkları tamamlandı. Acun Medya’nın önderliğinde yoluna devam eden ve bu sene Ebru Gündeş yerine Sibel Can’ın jüri üyesi koltuğunda oturacağı O Ses Türkiye ile ilgili haberimiz sizlerle..

 
Yayınlanan her bölümü ile izleyenlerini ekran başına kilitleyen ve Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye yarışmasında heyecan yeniden başlıyor! Bu sene jüri üyesi koltuğunda farklılık göreceğiz. Bu farklılık ise Ebru Gündeş’in yerine gelen isim Sibel Can olacak.

Türk televizyonlarının en iddialı, en eğlenceli, en renkli yarışma programlarından bir tanesi olan O Ses Türkiye yarışması uzun bir aranın ardından tekrardan izleyenleriyle buluşuyor. O Ses Türkiye yeni bölümü ile 2 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacak!Her sene birbirinden farklı ve yetenekleri sesleri çıkartan O Ses Türkiye yarışmasında yine tatlı rekabetler, kahkahalar ve en önemlisi de soluksuz bir müzik keyfine tanıklık edeceğiz.

O Ses Türkiye programı bireysel performanslar, çapraz eşleşmeler, canlı yayınlar, çeyrek final, yarı final, final aşamalarının sonucunda şampiyon belirleniyor.
Final aşamasında 4 yarışmacı 2şer şarkı söyler. Yapılan SMS oylaması ile 4.öğrenilir. Kalan 3 yarışmacı da eski performanslarından birini seslendirir ve üçüncü seçilir. Ardından geriye kalan iki yarışmacı ise sms oylamasında kozlarını paylaşır.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları