ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kısmetse Olur Yarışmacıları kimlerdir? Gelin...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmacıları kimlerdir sizler için derledik. İşte kIsmetse olur yarışmacıları ile ilgili bilgileri ve diğer detaylar şu şekilde..

Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışmada izleyiciler yarışmayı ilgiyle ve heyecanla takip ediyorlar. Yarışmada sürekli bir hareketlilik var. Gelin ve damat adayları kendilerine en uygun adayı bulmaya çalışıyorlar ama bu o kadar kolay olmuyor. Çünkü adayları özellikle kamera önünde ne kadar tanıyabilirsin ki..
Bu hafta eleme günü çok stresli geçti. Çünkü yarışmaya daha yeni katılan damat adayı Adnan yarışmadan elendi. Hem Adnan hem de diğerleri bu duruma çok şaşırdılar ama yapacak bir şey yoktu. Kızlardan ise oy çokluğuyla Daniela elendi. Ancak Daniela bu sonucu sanki bekliyor gibiydi.
Eleme günü elenen yarışmacıların yerine Sermin ve Önder katıldı. Sermin 26 yaşında ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Sermin Kayseri’de ailesi ile birlikte yaşıyor. Yeni katılan damat adayı Önder ise 28 yaşında ve otomotiv sektöründe kendi işini yapıyor. Önder bu yarışmaya Ceyda’yı tanımak için geldiğini belirtti. Haftanın birincileri ise Ayça ve Serhan oldu. Ayça yemeğe Emre’yi , Serhan ise Melek’i götürdü.
 
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları