ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kısmetse Olur haftanın finali 23 Ekim fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur yarışmasında haftanın finali fragmanı yayınlandı. Pazar akşamı yayınlanacak bölüme ait fragman ve ayrıntılar burada.

Bu haftanın finalinde yine küçük kıyametler kopacak. Kısmetse Olur yarışmasında Gökhan ile Rabia’nın arasındaki ilişki tamamen sonlanacak.

Mehtap Taşkıran’ın yaptığı açıklamalar ile Semih ile bir yola giren Hazal’ın tepkisini çekecek. Öte yandan Gamze’nin Mehtap hakkında söyledikleri de yarışmada haftanın finaline damgasını vuracak.
23 Ekim günü yayınlanacak olan bölümde Mehtap Taşkıran geçtiğimiz sezondan bahsederek Ayça’nın eski bir erkek yarışmacıya talip olduğunu söyledi.

Gamze hakkında ise Aykut haftanın finalinde tam bir hayal kırıklığısın olarak mı bahsetmesi dikkat çekti. Fragmanda Aykut’un bir yarışmacı hakkında bu sözleri söylediği görüldü.

Haftanın finalinde elenecek yarışmacıların ve yeni gelecek isimlerin belli olacağı özel bölümden önce kısmetse olur evinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Yarışmacılar arasında yaşanan aşklar ve her hafta yeni katılan isimler gelinler ve damatlar evindeki dengeleri değiştirmeye devam edecek gibi görünüyor.


Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden birisi de gelin adaylarından Gamze oldu. Gamze’nin çok sayıda talibi olması ve Gamze’nin gelinler evinde de birçok aday ile tartışmış olması onu ön plana çıkaran ayrıntılar olarak göze çarpıyor.

Öte yandan erkekler evinde Şahin bu hafta içerisinde Aykut’a Gamze için tepki göstermişti. Şahin ile Aykut arasındaki gerilim de haftanın finaline taşınacak mı yoksa sona mı erecek merak ediliyor.


 
 
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları