ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kısmetse Olur Arif Can kimdir kim için geldi ilan etti!

Son dönemlerin en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Kısmetse Olur’un 2 Ekim Pazar akşamı yayınlanan eleme gecesinde eve yeni gelen damat adayı Arif Can ile ilgili haberimiz sizlerle..

 
Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve sunumunu ise Seda Akgül’ün üstlendiği Kısmetse olur’da heyecan devam ediyor. Her hafta bir isimin elendiği Kısmetse Olur bu sene sezona 5 Eylül Pazartesi günü başlamıştı.

Yarışmada uzun süredir görmediğimiz bir yeniliğe gidildi. Bundan böyle damat adaylarının bulunduğu evde 9 damat adayı bulunacak ve bu yüzden 2 Ekim Pazar günü damatların evine Arif Can dahil oldu.

Arif Can kimdir?
Arif Can’ın Kısmetse Olur damat evine önemli bir renk katacağı daha şimdiden belli oldu diyebiliriz. 25 yaşında olan ve Bursalı olan Arif Can zengin bir damat adayı gibi gözüküyor.

Dobra birisi olduğunu belirten Arif Can kim için geldin sorusuna ise Gökhan’ın flört ettiği Rabia’ya talip olduğunu belirtti.
 
SEMİH İLE HAZAL TARTIŞTI
Kısmetse Olur’un çiftlerinden bir tanesi olan Hazal ve Semih tartışma yaşadı. Eve yeni gelen gelin adayı olan Nazlı’nın Semih’ten su almasına sinirlenen Hazal kıskançlık krizleri yaşadı ve kırmızı odaya gelen Semih’in yanına gitmedi.

Bu durumun ardından Semih Hazal’ın yanına gelmemesiyle birlikte bozuldu. Kısmetse Olur yeni bölümleriyle hafta içi her gün Kanal D’de!
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları