ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kısmetse Olur 5 Kasım fragmanı ve haftanın birincileri kimler olacak?

Kısmetse Olur 5 Kasım halk oylaması sonuçları haftanın birincileri kimler olacak merak ediliyor. Kanal D ekranlarının sevilen programından ayrıntılar tüyolar.Başarılı televizyon programı Kısmetse Olur’da 5 Kasım günü haftanın birincileri açıklanacak. Programda haftanın birincisi kim olacak merak ediliyor, işte sizler için basında yer alanları derledik.

İddialara göre 5 Kasım günü haftanın birincisi olacak isimler belli oldu. Damatlar evinden birinci olacak olan adayın Semih olması bekleniyor. Gelinler evinden ise Hazal’ın birinci olması bekleniyor.

Bu haftanın desteklenen çifti Semih ile Hazal olabilir. Aralarındaki problemleri giderme yolunda önemli adımlar atan çift bu nedenle seyirciden destek görmüş olabilir.

İnternet basınında yer alan iddialara göre Kısmetse Olur yarışmasında 5 Kasım günü açıklanacak olan birinciler Semih ile Hazal olacak. Semih ile Hazal bir yola gireli uzun bir süre oldu fakat ikili arasında yaşanan büyük tartışmalar sürekli gündemdeydi.

İkilinin birbirleri ile olan tartışmaları ve kavgalarına rağmen birbirlerine olan sevgilerinin azalmayışı dikkat çekti. Aralarındaki sorunları çözmeye başlayan ikilinin bu iyi hali dikkat çekti.

5 Kasım Cumartesi gününün haftanın birincileri Semih ile Hazal olduğu konuşulurken internette Gökhan Rabia ikilisinin birinci olacağı da konuşulanlar arasında yer aldı.

Kısmetse Olur halk oylaması sonuçları Cumartesi akşamları açıklanıyor ve birinciler halk oylaması özel bölümde belli oluyor. Kanal D ekranlarında hafta sonu Kısmetse Olur heyecanını kaçırmayın!
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları