ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kırgın Çiçekler Meral Aleyna Solaker karakteri Diziden Ayrıldı mı

ATV ekranlarında Geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran kırgın çiçekler dizisi yeni sezona damgasını vuracak gibi duruyor .Kırgın Çiçekler dizisinde en çok merak edilen konu Meral'in neden öldüğü oldu.

Aleyna solaker tarafından canlandırılan Meral ölerek diziye veda etti.Kırgın Çiçekler yeni bölümü ile ilgili detaylar sizler için haber turumuzda aktarılmıştır.

ATV'nin yeni sezonda yine Fırtınalar estirecek olan dizisi kırgın çiçeklerde Meral öldü ve diziye veda etti. Meral karakterini canlandıran Aleyna solaker Kırgın Çiçekler dizisine veda etti. Aylardır beklenen yeni sezon bölümleri geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Kırgın çiçekler dizisinde geçtiğimiz dönemde bazı sahneleri izleyicilere duygu dolu anlar yaşatmıştı. Meral karakterinin annesinin ölümü ile izleyicileri büyük Bir Hüzün Sardı yeni bölümde ise Meral'in ölmesi ile izleyiciler şok oldu güzel oyuncunun diziden neden ayrıldı merak ediliyor.

5 kızdan 4’nün kurtulduğu yeni sezon ilk bölümünde ayrılan isim Aleyna Solaker oldu. Her hafta ile ilgi izlenen ve NTC Medya tarafından hazırlanan dizide yine duygu dolu anlar yaşandı. Kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak gibi isimlerin dizide senaryoda rolü biten Meral ölerek ayrılmıştı.

Kızlar, Feride ile beraber Cemre'yi kurtarmak için harekete geçer.

Kemаl hаkkındа suç duyurusundа bulunan Eylül, Mesude öğrеnincе ne yapacak korkusuyla bеklеmеktеdir. Emel tаrаfındаn zorla hastaneye kаpаtılаn Cemre, çarеsizlik içindedir. Kızlar, Feride ile beraber Cemre'yi kurtarmak için harekete geçer. Mеral, İhsan'ı hаpse attırmak için delil pеşindеdir. Sоngül, okulu temsil etmek üzere yüzme yаrışmаsınа seçilir. Kader, Banu'nun kirа bоrçlarını ödеmеk için Güney'den yardım ister. Emеl'in Cemre'yi hastaneye kapattığını öğrenen Nazan, Emеl'i köşеyе sıkıştırır…Yorumlar
  • songün

    Evet ben merte nefret ediyorum ha nefret

  • Bir aleyna solaker hayranı

    Arkadaşlar aleyna diziden ayrılmadı.57. Bölümde ekranlardaki enerjisi ile dönecek yani komadan uyanıcak Canısı

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları