ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kiralık Aşk İz kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu kaç yaşında nereli boyu kilosu!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisi oyuncularını sizler için araştırıyoruz. Dizide İz karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? kaç yaşında nereli gibi soruların cevabı ve diğer detaylar şu şekilde..

Genç ve güzel oyuncunun annesi Alman babası ise Türk’tür. Berlin’de dünyaya gelen yetenekli oyuncu ilkokula Türkiye’de başladı. Daha sonra piyano, keman ve müzik dersleri aldı. Liseyi Anadolu lisesinde tamamlayan güzel oyuncu bu arada mankenlik yapmaya başlıyor.
Mankenlik ve foto modelliğe başlayan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı okumaktadır. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında birinci oldu. Tacını ise Paris Hilton taktı. 2005 yılında Best Model of Turkey yarışmasında Best Promising seçildi ve Çin’de yapılan Miss Tourism Queen International' da ' Princess ' ödülünü aldı.
Genç yaşta birçok dizide rol alan güzel oyuncu ve manken şimdi Kiralık Aşk adlı dizide oynamaktadır. Dizide başrolleri Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Levent ülgen, Melisa Şenolsun, Leyla Lydia Tuğutlu ve Onur Büyüktopçu gibi başarılı isimlerle paylaşmaktadır.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları