ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kara Sevda 42.yeni bölüm fragmanı çıktı mı 2 Kasım Çarşamba son bölüm özeti

Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ver her bölümü merakla takip edilen Kara Sevda dizisinde heyecan devam ediyor. Kara Sevda dizisi son olarak 26 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..

Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ver her bölümü merakla takip edilen Kara Sevda dizisinde heyecan devam ediyor. Kara Sevda dizisi son olarak 26 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..
 
Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Ay Yapım’ın üstlendiği Kara Sevda dizisinde heyecan son sürat devam ediyor! Kara Sevda dizisi son olarak 41.bölümü ile 26 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda oldu.
Yeni bölümü ile 2 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Kemal’in telefonda dinlediği kayıt ile birlikte Ozan’ın ölümünün intihar değil cinayet olduğunu anlamasını sağlar. Bu gerçeği ortaya çıkarmak Nihan’a ve vicdanına olan borcudur. Kemal’in bu konuda ilk hareket noktası ise Zeynep olur.

Zeynep kendine sakladığı gerçekler üstüne basılmayı bekleyen mayın kadar tehlikelidir ve Emir de Kemal’in kayıtlara ulaştığından habersizdir.
Kozcuoğlu şirketler grubuna ait olan hisselerin Nihan’a devredilmesinden sonra Galip rahatsızdır. Emir’in gözünü açmak için Nihan’a tuzak kurar. Nihan bu tuzağa düştüğünde ise ilk sınavını Emir’den önce Kemal’e karşı verecektir. Bu duygusal anlamda oldukça zor olacaktır.

Ozan’ın ölümüne neden olan kişinin peşine düşen Kemal’in aynı sıra Emir de geçmişe dönük bir operasyon başlatır. Bu sırada Kemal’in araştırması beklenmedik bir anda sürpriz bir isimle düğümlenir.

Nihan Eda ile eğlenmek için dışarı çıkar. Geçmişe dair her adım Nihan’a Kemal’i ve ona olan aşkını hatırlatır. O akşam Kemal ile Nihan’ı kalplerinin sesi aynı yerde buluşturur. Bu buluşmanın ardından ikisinin de kalbi farklı çarpar.

Kemal ile Emir Ozan’ın öldürülmesi ile ilgili son hamleleri yaparlar ve görünenler ise bütün gerçekleri değiştirecektlr.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları