ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Kalbimdeki Deniz 5 Kasım (3. Bölüm) Deniz hamile işler iyice karıştı!

Kalbimdeki Deniz 3. Bölüm fragmanı ile 5 Kasım 2016 Cumartesi günü Fox Tv de yayınlanacak yeni bölümde neler yaşanacak, Hamile olan Deniz bunu nasıl saklayacak, aile yeni bir çıkmaza giriyor. Deniz ne yapacak çocuğu doğuracak mı? Detaylar haberimizde..

Baş rollerinde ünlü sanatçı Kutsi ve Özge Özberk'in rol aldığı Kalbimdeki Deniz'in yeni bölümü merakla beklenmeye başladı. 5 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda olacak dizi 3. Bölümü ile karşımıza gelecek. Fox Tv'nin sevilen dizileri arasında yer alan aşk ve romantizm kokan dizinin yeni bölümüne ait tüyolar ve kahramanlarımızın başlarına gelecek trajikomik olaylar..

Kalbimdeki Deniz 3. bölüm Fragmanı çıktı ve merakla beklenen yeni bölüm 5 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. 

Dizinin bu haftaki bölümünde hamile olduğunu öğrenen Deniz'İn hayatı altüst olmuştur. Deniz karar verme aşamasında, Deniz'in hamile olduğunu kimsenin bilmemesi gerek. Hülya Deniz'İn hamile olduğunu Ece'den öğrenmiştir ve Alihan'ın bu haberi öğrenince Deniz'e dönmesinden korkmaktadır. Şebnem'de Alihan'dan ayrılma korkusu ile yüzleşir,çocuklarının resimlerine bakarken Alihan'ı yakalayan Şebnem şimdi ne yapacak? Mirat, Deniz ve Diyar kendilerinden bir şeylerin gizlendiğini fark etmişlerdir. 

Fikriye yine dedikodu malzemesi bulmuştur kendine, Mirat'ı kıskanan Fikriye Deniz'İ iyice dedikodu malzemesi yapar. Hülya Alihan'ın çocuklarını görmesini engellemiştir. Ece kendisi ile uğraşan Müge'ye saldırmış ve okuldan uzaklaştırılma riski ile karşı karşıya gelmiştir. Deniz karar vermek zorundadır. 

Kalbimdeki Deniz konusu
Deniz biг kadının isteyebileceği heг şeye sahiptiг. Fakat mutlu ve гefah hayatı biг gün kocası hiçbiг iz bıгakmadan oгtadan kaybolunca tepetaklak oluг. İki çocuğu ve yaşlı babasıyla çaгesiz biг halde oгtada kalan Deniz ile ona geгçek aşkı tattıгacak ve hayat aгkadaşı olacak Miгat’ın yollaгı büyük biг süгpгizle kesişiг. Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları