ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Hayat Şarkısı 24.bölüm fragmanı 4 Ekim Salı

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Her Salı akşamı yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı dizisi 24.bölümü ile alakalı haberimiz sizlerle..

 
Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Pelin Öztekin gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam ede Hayat Şarkısı dizisi bu hafta yeni bölüm olan 24.bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde yaşanacaklar ise şu şekilde;

24.bölüm özeti:
4 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı dizisinde Hülya ile Kerim barışır ve tekrardan evlerine dönerler. Bu mutluluklarına bir gölge düşecektir! Filiz ise Mehmet’in velayetini almak için adeta savaş başlatır!
Mehmet’in annesi olduğunu kanıtlamak isteyen Filiz bunun için hukuki yollarla DNA testi talep eder. Bakalım bundan sonrası için gerek Filiz gerek ise Hülya ile Kerim cephesinde ne gibi gelişmeler yaşanacaktır göreceğiz.

Hülya ( Burcu Biricik ) kimdir?
Dizinin başrol isimlerinden bir tanesi de Hülya karakteriyle Burcu Biricik. 8 yaşından beri Kerim’e aşık olan Hülya küçüklüğünden beri zengin olmanın hayallerini kurar. Hülya aynı zamanda Kerim’in karısıdır.

Kerim( Birkan Sokullu ) kimdir?
Evin yakışıklı küçük prensi olan Kerim büyütülürken çok şımartılmış başarılı yakışıklı bir gençtir. Kerim Hülya’nın kocasıdır.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları