ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Hayat Bazen Tatlıdır dizi konusu oyuncuları fragmanı

Star TV yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır fragmanı ile birlikte dizi konusu ve oyuncuları hakkında merak edilenler burada derlendi. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Ekim ayında yayın hayatına başlıyor.

Senaryosunu Türkiye’nin sayılı sanatçılarından birisi olan Gani Müjde tarafından hazırlanan dizi çok yakında ekranlarda yerini alacak. Dizinin yönetmenliğini ise Hamdi Alkan üstlenecek.

Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları

Kesinleşmiş olan oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise dikkat çekti. Dizide Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan gibi önemli sanatçıların yer alacağı konuşuluyor.

Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizinin yapımını başarılı şirket Süreç Film üstleniyor. Sezonun en iddialı projelerinden birisi olan dizinin başarılı olması bekleniyor.
Hayat Bazen Tatlıdır Konusu

Dizi idealist bir öğretmen olan Hayat’ın yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile birlikte yaşadığı hayatı konu alıyor. Gözü kara bir öğretmen olan Hayat öğretmen prensiplerinden vazgeçmeyen güçlü bir karakter olarak ekranlarda olacak.

Çalıştığı özel okuldan ayrılan Hayat Öğretmen bir Anadolu Lisesinde çalışmaya başlayacak. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda değişik öğretmenler haylaz öğrencilerin bulunduğu bir liseye gelecek olan Hayat Öğretmen’in buradaki hikayesi ekranlara taşınacak.

Hayat ve Gözde’nin okula gelmesi, okuldaki tüm dengeleri değiştirecek. Abla kardeş hem güzellikleri ile hem zekaları ile ön plana çıkacaklar. Heyecanın aksiyonun ve aşkın pek eksik olmayacağı bir okul olan bu Anadolu lisesinde birçok macera yaşanacak.

Dizinin fragmanı yayınlandı. Hayat Öğretmen, Gözde ve Koray arasında yaşananlar ile yeni bölümde önemli gelişmeler yaşanacak.  Gözde’nin sınıfa gelmesi sınıfın popüler kızı Sevda’nın tepki göstermesine neden olacak.

Hayat Bazen Tatlıdır Fragmanı Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları