ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Gözüm Sende yarışmacıları kimler 22 Ekim Cumartesi

Gözüm Sende bu haftanın yarışmacıları kimler 22 Ekim Cumartesi günü ekranlara kimler gelecek, işte sevilen izdivaç programından ayrıntılar.

Yayınlanan son bölümde Gözüm Sende yarışmasında Şaziye Hanım ve evladı Semih, gelin adaylarının hayatlarını seyretmişti. Gelin adaylarını seyrederek Şaziye Hanım’ın ve Semih’in kimi eleştirileri bölümde dikkat çekmişti.

Yüzünü görmediği ilk talibi Eylül olan Semih’in annesi Şaziye Hanım’ın Eylül’e annesinin nerede olduğunu sormuştu. Eylül ise teyzesi ile birlikte yaşıyorlar.

Eylül’e daha önce hiç görücü geldi mi sorusu soran Şaziye Hanım, teyzesinden yanıtı aldı ve Eylül’e daha önce hiç görücü gelmediğini öğrendi.

Eylül Semih’e kendisini tanıtırken küçük birkaç cümle olacak şekilde şarkı da söyledi. Güzel sesli gelin adayı Semih’e şarkı söyleyerek romantik anlara neden oldu.

Semih’e talip olan bir diğer aday ise Tuğçe oldu. Tuğçe’nin evini biraz dağınık bulan Şaziye Hanım ev işleri konusunda Tuğçe’nin becerilerinin nasıl olduğunu merak etti.

Tuğçe’den sonra programda yer alan gelin adayının ismi Esma oldu. Esma ile de konuşan Semih onları yakından tanımak için çeşitli sorular sordu. Esra, Tuğçe, Eylül ve Esma hanım hakkında fikirlerini söyleyen Semih kızlar hakkında yorum yaptı.


Semih’in final seçimi için son ikiye kalan adaylar Tuğçe ve Esma olmuştu. Tuğçe ve Esma arasından seçimini yapan Semih, Esma’ya veda etti ve Tuğçe’yi seçti.


 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları