ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Gözüm Sende Şehmus ve annesi Emine hanım nereli ve kimdir?

Gözüm Sende Şehmus ve annesi programa damgasını vurdu. Şehmus ve annesi Emine hanım en çok konuşulan isimler oldular.
ATV ekranlarında yayınlanan farklı formatı ile dikkatleri üzerine çeken Gözüm Sende isimli izdivaç programına katılan Şehmus ve annesi Emine hanım Türkiye’nin en çok konuşulan isimleri oldular.

Samimi ve kendine has tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Emine Hanım, sempatik tavırları ve sözleri ile sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

Gözüm Sende programında Şehmus; 4 gelin adayından birisini seçecek olan seçici koltuğunda oturuyor. Şehmus, yüzlerini görmeden 4 gelin adayının günlük hayatlarını seyredecek ve bu seyrettiklerine göre karar verecek.

Karar vermesinde annesi Emine Hanım da yardım edecek ve Emine Hanım’ın görüşleri de programda son derece önemli olarak kabul ediliyor.

Şehmus kimdir?

1992 tarihinde dünyaya gelmiş genç damat adayı Şehmus henüz 24 yaşındadır. Aslen Diyarbakırlı olan Şehmus, İstanbul’da yaşamaktadır. Kendisine ait bir lokantası bulunan Şehmus, aradığı gelin adayının gelenek ve göreneklere uyumlu birisi olmasını istiyor.

Annesini son derece gelenekçi bir kadın olarak tanıtan Şehmus, annesi Emine Hanım ile de sorun yaşamayacak bir gelin adayı ile bir yola girmek istiyor.

Şehmus kendisini tanıtırken son derece kıskanç bir yapısı olduğundan bahsetti. Titizliğin kendisi için son derece önemli olduğunu söyleyen Şehmus ayrıca çok iyi yemek yapabiliyor.

Aradığı gelin adayını tarif ederken Şehmus, fazlaca dekolte giyen kadınlardan hoşlanmadığını ve yüksek sesle kahkaha atan kadınlardan da hoşnut olmadığını belirtti.


 Yorumlar
 • Yusuf

  Yaa bu kadın manyak mı☺️☺️ Kim dayanır bunla kadın ruh hastası be

 • Damla

  Buna gelin gelininde aklına tukurym :) beyin sart

 • Vusala kazanci

  Böyle kaynana düsman basına

 • Havva

  Namaz kılıyorum diyen emine dinide bilmeli gelini onun gizmetçisi olmuçak her insan bir bireydir dini bilen beraber oturcaz diye diretemez kanunlarada yeri var beraber oturmak ayrılık sebebi devlet bile bunu kabul ediyor

 • Sertan

  ALLAHIM bu salak kadına akıl ver amin

 • Serhat

  Emine hanıma ALLAH akıl versin şehmuzada sabır verdin ben böyle aksi bir kişi daha önce görmedim bu kadın harbi salak

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları