ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Familya 3.bölüm fragmanı 4 Ekim Salı yeni bölüm tüyoları

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan Familya dizisinde heyecan devam ediyor. Birbirinden ünlü isimleri oyuncu kadrosunda barındıran ve her hafta Salı akşamı yayınlanan Familya dizisi 3.bölümü ile 4 Ekim Salı akşamı ekranlarda olacak. İşte detaylar..

 
Uğur Yücel, Ekran Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisinde heyecan sürüyor. Sezona hızlı bir giriş yapan ve her Salı akşamı ekranlarda olan Familya dizisi bu hafta 4 Ekim Salı akşamı 3.bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler ise şu şekilde;

Familya 3.bölüm özeti:
Ateş’in şüphelerinin peşinden gitmesinin ardından Hare ve Yaşar cephesinde büyük bir panik yaşanır. Ancak onları bekleyen tehlike bu kadarla sınırlı değildir. Çocuklar babalarının amacını çözmek için çabalamaya devam ederler.

Yaşar’ın da onları kazanmak için yepyeni bir plan yapar. Toprak ise kendini Ezgi’ye açıklamanın yollarını aramaya devam eder. Vedat ise bir adım öne geçen taraf olmak için hamlesini yapmaya hazırlanan taraftır.

Casim’in kasabayla ilgili planları ise çocukların arasını düzeltmeye çalışan Yaşar için sıkıntının kapılarını aralar. Beyoğlu familyasında herkes kendi hedefinin peşinden sürüklenmeye devam eder. Beklenmedik bir misafirin gelişi ise tüm dengeleri değiştirir.

Familya dizisi her Salı yeni bölümleriyle Fox tv’de!
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları