ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Evleneceksen Gel Samet kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor kime talip oldu?

Evleneceksen Gel programında damat adayı Samet kimdir, Samet ne iş yapıyor nereli kimdir merak edenlere özel derleme.

Türkiye’nin en çok takip edilen izdivaç programlarından birisi olan Evleneceksen Gel programında yer alan yakışıklı damat adayı Samet kimdir merak ediliyor.

Henüz 22 yaşındaki olan genç aday Samet hiç evlenmedi ve çocuğu yok. Evleneceksen Gel programında yer alan Samet, şu anda öğrenci ve başka bir işte çalışmıyor.

İstanbul’da yaşamakta olan Samet üniversite öğrencisidir. Samet gelin adaylarından birisi ile bir yola girmek istedi fakat Seda Sayan Samet’in annesinden onay gelene kadar bu ilişkiye onay vermediğini söyledi.

Evleneceksen Gel programında en çok dikkat çeken adaylardan birisi olan Samet’in sosyal medya hesapları da çok merak ediliyor fakat yarışmacının sosyal medyalarına doğrudan erişim bulunmamaktadır.

Evleneceksen Gel programında yer alan Samet, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen programda adaylar birbirlerine talip oluyorlar.

Televizyon ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden Evleneceksen Gel programında adaylar stüdyo içerisinde birbirlerini tanımaya çalışıyorlar.

Birçok insanın izdivaç yolunda ilerlemesini sağlayan program gündüz kuşağının da en çok takip edilen programlar arasında yer alıyor.
 
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları