ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Sanem Çelik kimdir hakkında merak edilenler

Merakla beklenen 2.sezonuyla 4 Ekim Salı akşamı ekranlarda olacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ile ekranlarda olacak ve dizinin yeni karakterlerinden olan Ceylan’ı canlandıracak olan Sanem Çelik ile ilgili haberimiz sizlerle..

 
Salı akşamlarının fenomen dizilerinden bir tanesi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi. Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin oynadığı diziye yeni bir isim daha katıldı. Daha önce de bir çok yapımda rol alan Sanem Çelik dizide Ceylan karakterini canlandıracak.

4 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni yüzlerinden olacak Sanem Çelik ile ilgili bilgiler ise şu şekilde;

Sanem Çelik kimdir?
Sanem Çelik 18 Mayıs 1975 tarihinde dünyaya gelen Sanem Çelik İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 1996 yılında yayınlanan Kara Melek dizisinde rol alan ve bu dizi ile ün kazanan Sanem Çelik çeşitli sinema filmlerinde de rol almıştır.

Aynı zamanda Kör Talih, Canım Kocacım, Aliye gibi dizilerde de rol alan Sanem Çelik son olarak 2013 yılında yayınlanan İnadına Yaşamak dizisinde rol almıştı.

Yine uzun bir sürenin ardından Sanem Çelik’i Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde takip edeceğiz. Dizinin yeni sezon ilk bölümü ise 4 Ekim Salı akşamı ATV ekranlarında olacak.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları