ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Esaretin Bedeli dizi konusu hikayesi oyuncuları karakterleri

Esaretin Bedeli dizisinin ayrıntıları açıklanıyor. Yeni dizi projesinin başrollerinde Engin Akyürek ve Serenay Sarıkaya yer alacak iddiası gündemi sarstı.


Türkiye’nin başarılı erkek sanatçılarından Engin Akyürek, Kara Para Aşk dizisinin sona ermesinin ardından bir süre dinlenmişti. Yeniden ekranlara Esaretin Bedeli isimli dizi ile dönmesi beklenen Engin Akyürek’in partneri kim olacak merak ediliyor.

Basında yer alan iddialara göre Esaretin Bedeli isimli dizinin kadın başrolü için Serenay Sarıkaya’ya teklif yapıldı. Başarılı sanatçı Serenay Sarıkaya ise ilk 5 bölümün senaryosunu okuduktan sonra karar verecek iddiaları dikkat çekti.

İddialara göre Serenay Sarıkaya ile görüşmelere başlandı fakat güzel oyuncunun bu rolü kabul etmeyeceği söylentiler arasında yer alıyor.

Engin Akyürek’in ise dizinin başrolünde olmayı kabul ettiği açıklandı. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı merak edilirken basında yer alan haberlere göre dizi ATV ekranlarında yayınlanacak.

Senaryosunu usta isim Elif Usman’ın hazırlayacağı Esaretin Bedeli isimli dizinin yapımını da başarılı yapımcı Timur Savcı üstlenecek. İddialı bir proje olması beklenen Esaretin Bedeli bu sezon içerisinde yayına girmesi beklenen yapımlar arasında bulunuyor.

Dizinin ilk bölümünün yönetmenliğini yapacak isim olarak ise Umut Turagay ismi geçiyor. Dizinin diğer bölümlerini çekecek bir yönetmen arayışının sürdüğü yine söylentiler arasında bulunuyor.

Başarılı sanatçı Engin Akyürek’i Esaretin Bedeli isimli dizide bir mafya babası olarak göreceğiz. Bugüne kadar birçok farklı rolün üstesinden başarı ile gelen ünlü sanatçının yeni rolü ile de sevenlerin gönlünde taht kurması bekleniyor.
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları