ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Beni Affet 21 Ekim bölüm özeti 1037.bölümde neler olacak?

Star TV’nin günlük dizisi Beni Affet’de 21 Ekim günü neler olacak 1037.bölümde neler yaşanacak merak ediliyor. Dizinin yeni bölümüne dair merak edilen tüyolar.

Türkiye’nin en çok takip edilen günlük dizileri arasında yer alan Beni Affet 1036 bölümü geride bıraktı ve Cuma günü 1037.bölümü ile ekranlara gelecek.

Sevilen dizide her geçen bölümde yeni olaylar yaşanmaya devam ediyor. Son olarak dizide Demir, Bahar’ın söylediği yalanı öğrenmiş ve işlerin rengi değişmişti.

Yıldız’ın eve geri dönüp dönmeyeceği merak edilirken Beni Affet dizisinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Onur’a bakan Bahar için yeni bölümde işler biraz daha değişebilir.

Onur ve Yusuf arasındaki bağlantılara geçtiğimiz bölümde şahit olan Bahar ayrıca söylediği yalanın da ortaya çıkması nedeniyle zor duruma düşmüştü. Demir’in öfkesine neden olan Bahar aynı zamanda Mahir’i de zor durumda bırakıyor.

Öte yandan Feride’nin annesine dair bir ipucu aramakta olan Cüneyt’i yeni bölümlerde büyük bir sürpriz bekliyor. Cüneyt aradığını bulabilecek mi yada bulduğu gerçekten aradığı mı senaryo nasıl ilerleyecek bilinmiyor.

Hasret ve Sedat’ın buluşmasını takip eden Feride, geçtiğimiz bölümde Osman’ı da alıp ikiliyi adeta suçüstü yakalamıştı.

Beni Affet her gün yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizinin 21 Ekim Cuma günü 1037.bölümü ekranlara gelecektir.
 
 
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları