ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Asla Vazgeçmem 59.bölüm fragmanı final ile ekranlara veda ediyor!

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe gibi isimlerin başrollerinde oynadığı Asla Vazgeçmem dizisi 59.bölümü ile final yapacak. 6 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan dizi ile alakalı haberimiz sizlerle..

 
3 sezondur Perşembe akşamlarının reytingleri yüksek olan dizileri arasında yer alan Asla Vazgeçmem dizisinden sevenlerine veda geliyor! Oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayeşegül Günay, Tugay Mercan gibi isimlerin yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisi büyük finalle ekranlara veda ediyor!

6 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak Asla Vazgeçmem dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Asla Vazgeçmem Son Bölüm Özeti:
Fatih’in Nur’a olan ilgisini fark eden Fikret abisinin elinden kurtulur. Nur ise en iyi dostunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşar. Bunların yanı sıra İclal’in Fırat ile görüştüğünü Aytül’den öğrenen Yiğit ise hesaplaşmak için Fırat’a gider.

Bunun ardından Yiğit ile İclal’in hesaplaşması oldukça büyük olur. Fikret’in kötü niyetli davranışlarının ardından Nur yolları ayırmak için harekete geçse de çok geç kalır.

Cahit’in tüm uyarılarına rağmen Nazan Elmas ile uğraşmaktan vazgeçmemekte kararlıdır. Elmas’ı ise zor bir doğum beklemektedir. İclal ise Fırat’ın aşkına kendini iyice kaptırmıştır. Ve yol ayrımına gelir.

Fikret’in gizlice verdiği ilaçlar ile birlikte dengesini yitiren Nur ise herkesin hayatını değiştirecek bir hata yapar. Asla Vazgeçmem dizisi final bölümü ile ekranlara veda edecek.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları