ÖZEL HABER Haberleri Tümü

Arka Sokaklar 411.bölüm fragmanı 7 Ekim Cuma

Kanal D’nin fenomen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. 11.sezonun içerisinde yer alan sevilen dizi  7 Ekim Cuma akşamı 411.bölümü ile ekranlarda olacak. Dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 
Cuma akşamları yayınlanan bölümleriyle reytinglerde üst sıralarda yer alan Arka Sokaklar dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Polisiye dizi olarak karşımıza çıkan başrollerinde ise Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisi 7 Ekim Cuma akşamı 411.bölümü ile ekranlarda olacak. Dizinin son bölümünde yaşananlar ise şu şekildeydi;

411.bölüm özeti:
Yanan araçtaki cesetlerin Albayların hastane baskınında kullandıkları silahlar ile öldükleri kesinleşir. Bu silahların üreticisi ise lastiklerden alınan örnekler ile bulunur. Arda, Volkan ve Hande ise üreticiye gidip lastikleri sattıkları kişiye ulaşırlar.

Albay Yörük’ün irtibatta olabileceği kişilerin listesi çıkartılır. Mesut ve Hüsnü ise Hakan’ı karşılarına alıp Aylin ile ilgili önemli konuşmalar yaparlar. Bunun ardından ise Hakan ise ne olduğuna şaşırır.

İsmail ise bir hışım ile emniyete gider. Asım’ı kendi biriminin de aradığını ve uzun zamandır bu işin üzerinde olduklarını anlatır.
Hakan ise Tem’deki dönem arkadaşlarından 3 kişinin darbe soruşturması için alındığını öğrenir ve duruma inanamaz. Arkadaşlarının nasıl böyle bir şey yaptığını sorgulamak için nezarete giden Hakan komiser soluğu arkadaşı Polat’ın karşısında olur.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları