MAGAZİN Haberleri Tümü

Şok eden ve geç öğrenilen ihanet!

'Evim Şahane' nin mimarı Selim Yuhay kendisini şok eden ihanet ile kötü günler yaşıyor. Aldatıldığını boşandıktan iki yıl sonra öğrendi. Eski eşi ve sevgilisi hakkında manevi tazminat davası açtı.

Kanal D'nin sevilen proğramı "Evim Şahane" ile adından övgüyle bahsettiren mimar Selim Yuhay,  üç çocuğunun annesi E.A.'dan iki yıl önce anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Anlaşmalı boşanma davasının ardından, Sarıyer'de kendi tasarımı olan evini eşi ve çocuklarına bıraktı. Ancak iki yıl sonra özel eşyaları arasında bir defter buldu.  Defterde yazılanlardan, balerin olan eski eşi E.A.'nın, boşanmadan önce evli C.G. ile uzun zamandır birlikte olduğunu öğrendi. C.G.'nin evlilik teklifine, 13.06.2013'de E.A cevaben "Kocam, eşim, ışığım ve her şeyim olarak kabul ediyorum" diye yazmıştı.

C.G. ise Yuhay çiftinden önce eşinden boşanmıştı.

Yuhay, E.A.'nın hileli bir şekilde boşandığını  ve boşanma sözleşmesi imzalamaya ikna ettiğini anladı. Boşandıktan sonra aldatıldığını öğrenen Yuhay'ın büyük sarsıntı yaşadı. E.A ve C.G hakkında İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde, 10'ar bin liralık manevi tazminat davası açtı. Yaşanılanlardan sonra, psikolojik olarak olumsuz etkilenen ve çöküntüye uğrayan Yuhay, Kendi hazırlayıp sunduğu 'Evim Şahane' proğramına ara verdi.


Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları