MAGAZİN Haberleri Tümü

Sertap Erener 15 Temmuz’da neler yaşadıklarını anlattı

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve şarkılarıyla gönüllere taht kuran Sertap Erener Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda verdiği konserin gelirlerini  15 Temmuz gecesinde hayatını kaybeden şehitlerimizin ailelerine bağışlamıştı. Bildirinin okunduğu anda 10 yıl yaşlandım ifadesini kullanan Sertap Erener ile ilgili haberimiz sizlerle..

 
15 Temmuz gecesi FETÖ terör örgütüne bağlı bir grubun gerçekleştirmeye çalıştığı hain saldırının ardından bir çok vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Gerek güvenlik güçlerimiz gerek ise vatandaşlarımızın gösterdiği önemli iradeyle darbe girişimi başarısız bir şekilde püskürtülmüştü.

Ülkemizin ünlü sanatçıları arasında yer alan Sertap Erener son olarak Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda verdiği konserin gelirlerini 15 Temmuz gecesinde hayatın kaybedip şehit düşen ailelere bağışlamıştı. Darbe girişiminde neler yaşadıklarını anlatan Sertap Erener o gece bildiri okunurken 10 yıl yaşlandığını belirtti. İşte o açıklama;

Ben küçükken bir darbe daha yaşamıştım. Onunla bunun arasında bir karşılaştırma yapıyorum. Bu çok garip bir şekilde başladı. Ne olduğunu anlamadan sosyal medyadan yapılan paylaşımlarla başlayan ve sabaha kadar devam eden bir şey yaşadık. Bildirinin okunduğu anda 10 yıl yaşlandım! "Hayır, lütfen bu gerçek olmasın, bunu yaşamayalım bir kez daha" dedim. Hepimiz birbirimize sarılıp ağladık, çünkü çok yoğun bir şeydi yaşadığımız.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları