MAGAZİN Haberleri Tümü

Netflix Türkiye’de hangi dizi ve filmleri yayınlayacak belli oldu!

Dizi severlerin internet üzerinde en çok kullandığı siteler arasında yer alan Netflix Türkiye’de yayınlayacağı dizi ve filmler için hızlı bir giriş yaptı ve bir çok dizinin yayınlanması için anlaştı. İşte Netflix’in yayınlayacağı yapımlar ile ilgili haberimiz sizlerle..

 İnternet üzerinden hizmet vermeye devam eden Netflix ülkemizde de çalışmalara başladı. Son yıllarda yurt dışına ihraç ettiği dizilerle bu sektörde oldukça başarılı bir konuma gelen ülkemizde yeni yayıncılardan bir tanesi de Netflix olacak. Netflix ülkemizde hangi dizileri ve filmleri yayınlayacağını da belirledi.
Öncelikli olarak son derece popüler ve dünya çapında Türk dizilerini hedef olarak belirleyen Netflix’in yayınlayacağı dizilerin listesi ise çok kabarık diyebiliriz. İşte o liste;

Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Diriliş Ertuğrul, Flinta, Kaçak, Gönül, Kış Güneşi Yunus Emre, Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yeter, Kehribar, Eve Dönüş, Gönülçelen, Kertenkele, Huzur Sokağı, Aşk Yeniden, O Hayat Benim, Çifte Saadet, Sen Benimsin, Kocamın Ailesi, Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Adı Mutluluk…

Yukarıda belirttiğimiz dizilerin yanında Güneşi Gördüm, Kelebeğin Rüyası, Recep İvedik 4, Düğün Dernek 1 ve Düğün Dernek 2 filmleri de Netflix üzerinden yayınlanacak.
Netflix üzerinden yayınlanacak olan Türkçe yayınlar için aylık ücret ise 15.99 TL olarak belirlendi.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları