MAGAZİN Haberleri Tümü

Kısmetse Olur’un gözde çifti Semih ve Hazal kavga etti!

Kanal D ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Son olarak 3 Ekim Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olan programda Semih ve Hazal arasında çıkan kavga herkesi şok etti! İşte detaylar..

 
Seda Akgül’ün sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. 2 Ekim Pazar günü eleme gecesinde gelin adayları arasında yer alan Serap yarışmaya veda etti ve yeni gelin adayı olan Nazlı Ceylan programa merhaba dedi. Eleme gecesinin ardından 3 Ekim Pazartesi günü yayınlanan bölümde ise programın gözde çiftleri arasında yer alan Hazal ve Semih arasında yaşanan kavga ise herkesi şok etti.

Programın ilk gününden bu yana aşk yaşayan Semih ile Hazal’ın arasında yaşanan kavga ise Hazal’ın kıskançlık krizlerinden dolayı kaynaklandı. Semih’in eve yeni gelen Nazlı’ya su vermesi tartışmalara neden oldu ve Hazal da bu duruma oldukça kızdı.

Semih kırmızı odada her ne kadar Hazal’a sürpriz yapsa da Hazal içeri girmedi. Semih onu odada beklerken Hazal’ın gelmemesi onu hayal kırıklığına uğrattı.

Hazal Babalık kimdir?
1995 yılında dünyaya gele Hazal Babalık 22 yaşındadır. Aslen Rizeli olan Hazal horonu çok seviyor. Maltepe Üniversitesi mezunu olan Hazal Kısmetse Olur programında Semih ile aşk yaşıyor.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları