MAGAZİN Haberleri Tümü

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi belli oldu!

Kanal D’nin son dönemlerdeki en çok takip edilen yapımlarından bir tanesi de Kısmetse Olur oldu. Her hafta bir ismin elendiği yarışma programında 2 Ekim Pazar akşamı yayınlanan bölümde bir isme daha veda etti. İşte detaylar..

 
Seda Akgül’ün sunumuyla yayınlanmaya devam eden ve yapımcılığını ise D Productions’ın üstlendiği Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. 7 gelin ve 7 damat adayının ayrı ayrı evlerde vakit geçirdiği programda her hafta bir isim yarışmaya veda ediyor.

2 Ekim Pazar akşamı haftanın birincileri ve koruma altına alınan isimler olan Didem, Hazal, Adnan ve Aykut’un isimleri yazılmadı. Bunun ardından yarışmaya veda edilecek isim için yarışmacılar oylamada bulundu.

2 Ekim Pazar akşamı elenen isim Serap oldu. Şahin ve Serap elenmesi için potaya giren isimler oldular ve bunun ardından Serap yarışmaya veda etti.
Kısmetse Olur’da farklılığa gidildi. Erkekler evinde bundan böyle 9 yarışmacı birden olacak. Bu hafta erkekler evine Arif gelirken kızlar evine ise Serap’ın elenmesiyle birlikte Nazlı oldu.

TOLGA DİSKALİFİYE EDİLDİ
Kısmetse Olur’da damat evinin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi de Tolga oldu. Bir gece kulübünden yarışma dışında bir hanımefendi ile görüntülenen Tolga bu görüntülerin ardından Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi.

Tolga’nın diskalifiye olmasının yanı sıra Rabia ve Aycan arasında geçen tartışma ise devam etti.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları