MAGAZİN Haberleri Tümü

Kısmetse Olur Didem Delen Kimdir?Nereli,Kaç Yaşında

Kısmetse Olur yarışma programında bu sezon birbirinden iddialı yeni isimler var. Bu isimlerden en dikkat çekenlerden biri de Didem Delen.Nedeni ise yarışmacının O SES Türkiye yarışmacısı olan adaşı ile isim benzerliği .Didem Delen kimdir? Nereli? Yaşı kaç? kilosu kaç? boyu kaç?Didem Delen hakkında merak ettiklerinizi ve daha fazlasını haberimizden öğrenmeniz mümkün.İşte Didem Delen hakkında merak edilenler…

Kısmetse Olur evinde damat adaylarının en çok ilgi  gösterdiği gelin adayı Didem Delen O Ses Türkiye yarışmacısı ile karıştırıldı.O Ses Türkiye yarışmacısı Didem Delen  instagram hesabından yaptığı açıklama ile Kısmetse Olur  yarışma programındaki kişinin kendisi olmadığını belirtti.Didem Delen  damat adayı beklentisini şu şekilde açıklıyor ,erkeğin  zeki ve eğlenceli olmasını  istiyor  ,yemek yapmayı bilmesinin de  şahane olacağını ifade ediyor.
Didem Delen kimdir?


Kısmetse Olur evinin ilgi odağı olan yarışmacısı Didem Delen 1985 İstanbul doğumlu.Didem İstanbul’da yaşıyor. Güzel yarışmacı Halkla İlişkiler Bölümünden mezun .

Didem Delen yaşı:31 

Didem Delen boyu:1.73

Didem Delen kilo:54


Kısmetse Olur Yarışmacıları 

Kanal D’nin Sevilen yarışma programında yeni sezonda yeni isimler var.Kısmetse Olur Yarışmacıların isimleri şöyle:
Deniz Bozkurt, Didem Delen,Aykut Alagöz, Ceyhun Durdu, Aycan Varış, Gamze Göktürk,Hazal Babalık,Onur Demirbaş,Rabia Karaca,Semih Kurtulmuş,Adnan Kızıltaş,Serap Gürbüz,Şahin Nart,Tolga Kulakçı.


 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları