MAGAZİN Haberleri Tümü

Kısmetse Olur'da Bu Hafta Kim Elendi?(23 Ekim 2016 Pazar)

Kısmetse olur programında 23 Ekim Pazar akşamı final gecesinde elenen isim belli oldu.Kısmetse olur 23 Ekim kim elendi sorusunun cevabını sizler için sayfamızda hazırladık .Ksmetse olur evine bu hafta damatlar evinden bir adaya veda ederken yerine yeni bir isim geldi işte detaylar.

Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen Fenomen evlilik programı kısmetse olur 23 Ekim Pazar akşamı final gecesi ile izleyici karşısına çıktı.Kısmetse olur finalinde programa veda eden isim belli oldu .Sevilen izdivaç programı kısmetse olur 23 Ekim Pazar günü damatlar evinden Suat Bey eve veda eden isim oldu .Eğlenmek için en çok oyu Suat ve Hazal alırken ayağa kalkan Hazal gözyaşlarına boğuldu .Semih Hasan'ın yanına teselli için gitmeyince adaylar tarafından tepkiye maruz kaldı.

Hazal ile arası bozuk olan Semih gelin adayının yanına gitmeyince Hazal kendisinin yanına gitti ,sarılarak hıçkırıklara boğuldu .Beni affedermisin Semih cümlelerini kullanınca affederim tabii ki diyerek birbirine sarıldılar. Hazal elenmekten kılpayı  kurtulurken, eve veda eden isim Suat isimli Damat adayı oldu.Kısmetse Olur'da Bu Hafta Kim Elendi?(23 Ekim 2016 Pazar)

Kısmetse olur evinden ayrılan Suat isimli damat adayının yerine Eve yeni gelen isim Onur Yüksel oldu.Peki kısmetse olur evine yeni gelen damat adayı Onur Yüksel kimdir?
32 yaşında olan yakışıklı damat adayı eve girdiği anda herkesin dikkatleri üzerine çekti. İşletme mezunu olan Onur Yüksel tekstil işi ile uğraştığını söyledi .Aynı zamanda 1 dönem modellik de yapmış olan Onur Yüksel eve kim için geldiğini söylemedi. Ayça'nın kulağına geldiği ismi fısıldayan yeni damat adayı aday olarak geldiği gelin için açıklamasını çok özel bir şekilde yapacağını söyledi.

Onur'un dışarıdan Ayça'nın arkadaşı oldğu ve Ayça'yla çok samimi olduğu anlaşıldı. Ancak Ayça, Onur'la sadece arkadaş olduklarını ifade etti ve ilişkileri olduğu iddialarına ise "saçmalamayın" diyerek çok sert tepki gösterdi.
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları