MAGAZİN Haberleri Tümü

Kırgın Çiçekler Endonezya'da Rekor Üstüne Rekor Kırdı

Televizyon ekranlarının en çok izlenen reyting rekortmeni olan kırgın çiçekler dizisi yalnızca Türkiye'de rekor kırmak ve kalmayıp yurtdışına ve açıldı.Yayınlandığı günden itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olan kırgın çiçekler  dizisi Endonezya'nın 20 29 yaş kadın izleyiciler tarafından en çok izlenen dizisi olmayı  başardı.

Kırgın çiçekler dizisi Türkiye'de yayınlanmaya başladığı andan itibaren büyük bir çıkış yakaladı bizi yakından takip eden izleyiciler oldukça beğendi reyting çıtasını yükseltti .Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile sıkı bir hayran kitlesi oluşturan kırgın çiçekler dizisi başarı rüzgarına sadece Türkiye'de değil yurt dışına da taşımayı başardı .Endonezya'nın en çok izlenen dizisi olarak büyük bir başarı yakalayan kırgın çiçekler dizisi dillere destan oldu.

Babasını küçük yaşta kaybeden Eylül bir gecekonduda annesi, kız kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Üvey babası Kenan, Eylül'ü taciz etmeye başlayınca Eylül durumu annesine anlatır. Kocası Kemal'e söz geçiremeyen Mesude çareyi Eylül'ü yetiştirme yurduna vermekte bulur. Üvey babasının baskısından kurtulan Eylül bu sefer de annesi ve kardeşinin özlemini çekmektedir. Eylül'ün bu özlemini dindirmek için yetiştirme yurdunun müdür yardımcısı Feride elinden geleni yapmaya çalışır.

Ekranların beğenilen dizisi kırgın çiçekler her bölümde duygu yüklü sahneler ile izleyiciyi etkilemeyi başarıyor Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğitalp'in üstlendiği, dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat yer alıyor.
 
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları