MAGAZİN Haberleri Tümü

Kerem Bursin'den ilginç mesaj!

Kerem Bursin'den sevgili Serenay Sarıkaya'nın sevişme sahnelerine karışmadığını, sonuçta profosyenel olarak iş yaptıklarını belirterek istediğini yapmakta özgür olduğunu söylemlerine ekledi.

Uzun süredir  sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ABD'de kaldıktan sonra yurda dönen Kerem Bursin önceki gün Etler'de görüntülendi. Gazeticelerle yaptığı söyleşide tatilin bittiğini belirterek sevgilisi serenay Sarıkaya ile ilgili sevişme yasağı iddialarını cevapladı. Bursin "İşimizi yapıyoruz, benim böyle bir şeye karışmam mümkün değil." dedi.

"BÖYLE BİR ŞEYE KARIŞMAM MÜMKÜN DEĞİL"
 
Serenay Sarıkaya'ya sevişme yasağı koyduğu iddialarını gülerek cevaplayan Bürsin, "İkimiz de profesyonel insanlarız. İşimizi yapıyoruz, benim böyle bir şeye karışmam mümkün değil. Sonuç olarak ikimiz de işimizi yapacağız" diye konuştu. Oyuncu,  Sarıkaya'nın annesiyle öncden tanıştığını da ekledi.

Yeni proje olarak önce sevgilisi Sarıkaya ile bir flim, ardından dizi çalışmalarına başlayacağını ifade etti. Yeni flim için İskender Paydaş'dan şan dersleri aldığını da ekledi.
 
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları