MAGAZİN Haberleri Tümü

İşte Benim Stilim'de elenen isim belli oldu.

Tv 8'de yayınlanan ve büyük ilgi gören İşte Benim Stilim 6. sezonu ile yayın hayatına devam ediyor. Dün akşam yayınlanan son bölümde, eleme heyecanı doruktaydı. Eleme gecesinde, konuk sanatçı isim İzzet Yıldızdan oldu. Yıldızhan şarkılarıyla herkesi coştururken elenen isim de belli oldu.


İşte Benim stilimde elenen isim dün akşam yayınlanan son bölümle belli oldu. Sabırsızlıkla beklenen eleme heyecanında kimin eleneceği merak konusuydu.

25 Mart İşte Benim Stilim eleme gecesine konuk jürü üyesi olarak İzzet Yıldızhan katıldı. Öykü Serter'in keyifli sunumu, sempatik jür üyeleri ve İzzet Yıldızhan'ın türküleri geceye damga vururken, bölümün konsepti 'dans' oldu. 

İşte Benim Stilim yayınlanan son eleme bölümünde bölümü jüriden en düşük puanı alan ve elenmesi için arakadaşlarından en çok oy alan üç yarışmacı jüri karşısına tekrar çıktı. Jürinin karşısına çıkan Lara Özsoy ve Berrak Deniz'in yanısıra yarışmacıların oyladığı 3. isim olarak Bahar Candan katıldı. Yarışmaya veda eden isim, Lara Özsoy oldu. Vedalaşırken herkes gözyaşlarına hakim olamadı.
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları