MAGAZİN Haberleri Tümü

İcralık Olan Hadise Gün Yüzüne Çıkmıyor

Pop müzik sanatçısı ve aynı zamanda O Ses Türkiye jüri üyesi Hadise Geçtiğimiz günlerde bir kanalın çekimleri esnasında giyim firması ile yaptığı sözleşmeler olmadığından dolayı 250 bin euro cezaya çarptırıldı. İcra memurlarının stüdyoya gelmesi Hadise'yi depresyona soktu.Olay karşısında şoke olan sanatçının adeta dünya başına yıkıldı. Olaylardan o kadar çok etkilendi ki kendisine eve kapattı kimseyle görüşmek istemiyor.

Ünlü şarkıcı Hadise Geçtiğimiz günlerde bir Giyim firması ile bu sizin euroluk sözleşmeye olmadığından dolayı 250.000 Euro cezaya çarptırıldı icra memurlarının Hadise'nin çalıştığı siteye gelerek icra yolu ile almaya çalıştıkları Hadise şoke oldu .Programı ara vermek zorunda kalan ve Gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise ardından programına devam etti.

Seyircilerden bazıları sanatçının kulağındaki küpeyi ve boynundaki kolyenin stüdyo döndüğünde üzerinde olmadığı iddiasında bulunurken icra memurlarının Hadise'nin üzerinde ziynet eşyalarına el koyduğu gibi bir durum akıllara geldi. Hadise'nin O günden beri eve kapanmasının ardından kendisinden haber alınamıyor .Yakın çevresi Hadise'nin iki gündür kendini eve kapattığını kimseyle görüşmek istemediğini dile getirdi .Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesi olan Hadise, önceki gün program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle büyük şok yaşadı. Programına ara vermek zorunda kalan ve gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise, daha sonra programına devam etti.
Hadise'nin geçtiğimiz yaz Bodrum'da açtığı "La Plaj" adlı mekân için de işletmeciye borcu olduğu iddiaları da gündeme geldi.
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları