MAGAZİN Haberleri Tümü

İçerde dizisinde Minik Karakteri Seyithan Özdemir kimdir nereli merak edilenler

Show Tv ekranlarının son dönemlerde en  çok konuşulan dizileri arasında yer alan İçerde dizisinde Minik karakteri de oldukça popüler diyebiliriz. Minik karakterini canlandıran Seyithan Özdemir ile ilgili haberimiz sizlerle..

 
Gerek sosyal medyada gerek ise oynadığı İçerde dizi ile birlikte şu günlerin en popüler isimlerinden bir tanesi Seyithan Özdemir. Minik karakterine hayat veren ve sert yüz hatlarına sahip olan Seyithan Özdemir oynadığı karakterle birlikte herkesi etkiledi diyebiliriz. İşte Özdemir ile ilgili bilgiler;

Seyithan Özdemir kimdir?
İçerde dizisinin Minik karakteri aslen muşludur. 2.05 cm boyunda olan ve 8 kardeşin en küçüklerinden olan Seyithan Özdemir altı senedir İstanbul’da yaşıyor. Gece kulüplerinde, konserlerde, sanatçılara, iş adamlarına korumalık yapan Seyithan Özdemir son dönemlerde İçerde dizisinde rol alıyor.

Fazla konuşmayı sevmeyen ve sert yüz hatlarıyla bilinen Seyithan Özdemir oynadığı karakter ile herkesi etkiledi diyebiliriz.

İçerde dizisi ise son olarak 3 Ekim Pazartesi akşamı yayınlandı. Sarp ve Umut’un hayatını ve yaşadıklarını ele alan aksiyon dolu macera dizisi İçerde dizisinin ilk sezonuyla final yapacağı ve önümüzdeki sezon yayınlanmayacağı belirtiliyor.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları