MAGAZİN Haberleri Tümü

Hülya Avşar kızını ödüllendirdi

Türkiye’nin sevilen ismi Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu’nu başarısı sebebiyle ödüllendirdi. Avşar, kızının rahat etmesi için evindeki 4 yardımcıyı onun yanına gönderdi.

Hülya Avşar’ın 18 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu Londra’da bir üniversite kazanmayı başardı. University of Westminster’ı kazanan Zehra Çilingiroğlu bu başarısı sebebi ile annesi tarafından ödüllendirildi.

Kızını 500 bin lira değerindeki bir ciple ödüllendiren Hülya Avşar, aynı zamanda İngiltere’de kızının rahat edebilmesi için 4 yardımcısını da gönderdiği basında yer aldı.

Londra’da eğitim hayatını sürdürecek olan Zehra Çilingiroğlu’nun başarılı bir şekilde akademik kariyerine devam etmesi ve eğitim bitince Türkiye’ye geri dönmesi bekleniyor.

Hülya Avşar

10 Ekim 1963 tarihinde dünyaya gelen güzel sanatçı 52 yaşındadır. Yaşını hiç göstermediği konuşulan Hülya Avşar Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Şu anda İstanbul’da yaşamaktadır.

Kaya Çilingiroğlu ile 1997 senesinde dünya evine girmiş ve 2005 senesinde boşanmıştır. 1998 senesinde Zehra isimli kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Hülya Avşar 1982 senesinde bir gazetenin düzenlediği Kainat Güzellik Yarışmasında birinci seçilmiştir fakat daha önce evlendiği ortaya çıkınca tacı geri alınmıştır.

Avşar, kariyerine müzik eğitimi aldıktan sonra müzikaller, altı albüm ve bir single ortaya koyarak devam etmiştir. 1995 senesinin sonunda Yarası Saklım isimli albümünü yayınlamış ve o döneme damgasını vurmuştur.

1998 senesinde Hayat Böyle albümü ile ise piyasada yerini sağlamlaştırmış ve hayranlarının beğenisini kazanmayı başarmıştır.
2000 senesinde bir televizyon kanalı tarafından düzenlenen müzik ödüllerinde en iyi kadın şarkıcı ödülünü kazanmıştır.
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları