MAGAZİN Haberleri Tümü

Ebru Şallı ve Cem Yılmaz Ayrılığında Çalkantılar Bitmiyor

Ebru Şallı ve Cem Yılmaz ilişkisi hakkında dedikodular bitmek tükenmek bilmiyor .Ebru Şallı ile ilişkisi hakkında hiç konuşmayan Cem Yılmaz son günlerde yaptığı açıklama ile Keşke konuşmasaydım dedirtecek eleştirilere maruz kaldı.Kendisine yöneltilen sorular üzerine aşka inanmadığını söyleyen ünlü komedyen Cem Yılmaz Mustafa Sandal'ın Ateş Et ve Unut şarkısını mırıldanarak kendisini ihbar etti.

Cem Yılmaz ile Ebru Şallı'nın  plaj fotoğrafları çeşmeden dönüşünde magazin çevresinde en fazla bir yaz aşkı olarak kalacaktır diye düşünülürken Bodrum'dan basına yansıyan kareler de kırmızı güller ve önü kapatılmaya çalışan araçlar gazetecilerin Hayırlı olsun dileklerine Ebru Şallı'nın teşekkür cevabı aslında birçok ipucunu bir araya topladı.
Ünlü komedyen Cem Yılmaz ikimizin Yerine filminin galasında kendisini görüntüleyen soruları ilişki ile ilgili ana fikrini açıkladı .Konu hakkında Mustafa Sandal'ın Ateş Et ve Unut şarkısıyla istediğin cevaplar veren komedyen imalı cümleler kullandı .
Ebru Şall’ının Sinan Akçıl'la uzun süreli bir ilişkiden yeni çıktığını ‘ıskalamış’ olduğunu görünüyoruz. Şallı, o dönem 'yaralarını saran bir kadın' kompozisyonundaydı ve ateş edecek hali de yoktu. Aynı sebepten dolayı ateş almaya da çok açıktı. Galiba durumun özeti bu.

EBRU ŞALLI TEK KURŞUNLA YIKILMAZ!

Ebru Şallı gibi güçlü bir kadın elbette tek kurşunla yıkılacak değil, hatta ayağa kalkmış görünüyor. Cem Yılmaz açısından bakıldığında ünlü komedyen en azından kendini ihbar etmiş oldu. Aşka inanmadığını ve silahıyla yollarda olduğunu söylüyor! Bundan sonraki karar sosyal hayatta Cem Yılmaz’la karşılaşan kadınlara kalmış. Aşkı onda arayanlar üzülmeye mahkum! Ebru Şallı içinse elimizden ‘geçmiş olsun’ demekten başka bir şey gelmiyor…
 
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları