MAGAZİN Haberleri Tümü

Cesur ve Güzel dizisinin konusu hikayesi ve oyuncuları

Yeni dizi Cesur ve Güzel oyuncu kadrosu dizinin konusu ve karakterleri hakkında merak edilenleri derledik. Star TV ekranlarında Cesur ve Güzel başlıyor.


Ay Yapım’ın yeni projesi olan Cesur ve Güzel Star TV ekranlarında seyircisine merhaba demeye hazırlanıyor. Dizi çok yakında ekranlarda yerini alacak.

Cesur ve Güzel dizisinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Tuba Büyüküstün yer alacak. Dizinin tanıtım videoları yayınlandı ve büyük ilgi gördü.

Ay Yapım imzası taşıyan proje Cesur ve Güzel dizisinin senaryosunu Ece Yörenç hazırlıyor. Dizinin yeni sezonda en çok konuşulan projeler arasında yer alacak gibi görünüyor.

Cesur ve Güzel Dizi Konusu

Dizi bir gün büyük şehirden kırsal bir kasabaya göç eden gizemli yakışıklı bir karakter olan Cesur’un başından geçecekleri konu alıyor. Cesur’un neden kırsal bir kasabaya geldiği bölgenin yerel halkı tarafından merak edilir.

Cesur, bölgede güzelliği ve zengin bir ailenin kızı olması ile tanınan Süphan ile tanışır ve ona aşık olur. İki karakter arasında büyük bir aşk yaşanacaktır.

Fakat ikisi arasında bilmedikleri bir sır vardır. İki gencin aileleri geçmişten düşmanlardır. İkili arasındaki aşk imkansız aşka dönüşecektir fakat Cesur vazgeçmeyecektir.

Cesur’un neden bölgeye geldiği de geçmişe dayanan bir sır ile açığa kavuşacaktır.

Cesur ve Güzel dizisinin oyuncuları arasında Tamer Levent, Devrim Yakut, Sezin Akbaşoğulları, Serkan Altunorak gibi birçok başarılı isim yer alıyor.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları