MAGAZİN Haberleri Tümü

Birce Akalay Mum Oldu Eridi

Son günlerde çok fazla kilo vererek Eski Halinden Eser kalmayan sanatçıları bir yenisi daha eklendi .Yeni bir dizi ile izleyici karşısına dönen Birce Akalay bir buçuk yılda 10 kilo vererek bambaşka birisi olarak döndü .Birce Akalay verdiği kiloları sağlıklı beslenme ile başardığını açıkladı.

Yepyeni bir dizi ile ekranlara dönen Birce Akalay eşi Sarp Levendoğlu ndan yılın büyük bir kısmında ayrıldığını açıkladı .Oyuncu sık sık birlikte görülmemesinin nedeni eşinin söz tutkusundan dolayı olduğunu söyledi verdiği kilolar ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu Birce Akalay eşi Sarp Levendoğlu Datça'da yaşamını sürdürdüğünü söyledi .

Birce Akalay "Sarp, Datça'yı ve orada sörf yapmayı çok seviyor. İş güç olmadığı sürece İstanbul'a gelmiyor. Çünkü buranın keşmekeşini sevmiyor. Özlem oluyor ama biraz özlem iyidir" dedi.

Ekranlara yeniden dönen Birce Akalay başrollerini Ufuk Özkan ile paylaştığı dizinin ilk bölümünü izlemek için ekibi ile buluştu önceki gün gayrettepe'de bir araya gelen ekipten Birce Akalay  "Çok zor bir süreçten geçtik. Ortaya çıkan işten çok mutluyuz" diye konuştu. Fit vücuduyla dikkat çeken güzel oyuncu, bunu nasıl başardığını ise, "Küçük Ağa dizisi bittikten sonra 1,5 yılda sağlıklı beslenerek 10 kilo verdim"şeklinde açıkladı.
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları