MAGAZİN Haberleri Tümü

3 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçlarında İçerde dizisi zirvede!

Show Tv ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak  3 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde reyting sonuçlarında zirvede yer aldı. İşte detaylar..

 
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi gerek sosyal medyada gerek ise reytinglerde zirvede yer alan yapım olmayı başardı.

TOTAL, AB VE ABC1’DE ZİRVEDE
Son olarak 3.bölümü ile yayınlanan İçerde dizisi Total’de 7,10 reyting oranı AB’de 8,24 reyting oranı ve ABC1’de ise 8.82 reyting oranı ile 1. Oldu. İçerde dizisi böylelikle pazartesi akşamlarının fenomen dizilerinden bir tanesi oldu.

SOSYAL MEDYANIN EN ÇOK KONUŞULANLARINDAN
En çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Twitter’in gündeminde de İçerde dizisi vardı. Türkiye gündeminde 10 saat 40 dakika kalan sevilen dizi dünya gündeminde ise 5 saat 30 dakika kalarak oldukça önemli bir rekora imza attı.

Aynı zamanda #İçerde #ÇetinTekindor #ArasBulutİynemli #ÇağatayUlusoy gibi hashtaglarle de diziye destek olundu. Dizi yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak.
 
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları