GÜNDEM Haberleri Tümü

Samsun’da ölü sayısı 4’e yükseldi

Geçtiğimiz gün yaşanan boğulma olayı sonrasında 3 kişi hayatını kaybetmişti. Denizden çıkarılan ve tedavi altına alınan 4.kişi de bugün hayata veda etti.Samsun’da yüzerken denizde dalgaların arasında kaybolan ve boğularak vefat eden 3 kardeşin ardından bir acı haber daha geldi. 3 kardeş ile birlikte denize giren Helime Dursun vefat etti.

Çarşamba ilçesinde yaşanan acı olayda geçtiğimiz gün; 23 yaşındaki Hidayet Atmaca, 17 yaşındaki Celil Atmaca ve 14 yaşındaki Muhammet Atmaca hayata veda etmişti.

Hidayet Atmaca’nın kayınvalidesi olan Helime Dursun ise aynı olayda denizden çıkarılmış ve tedavi altına alınmıştı. Hastanede tedavisi devam ederken Helime Dursun hayata veda etti.

Edinilen bilgilere göre boğulma vakaları tam olarak Atakum ilçesi Adnan Menderes Sahil Bulvarı Dolgu Sahası yanında yaşandı. Acı olayda 3 kardeş vefat ederken, bir gün sonra kayınvalide Helime Dursun’da vefat etti.

Karadeniz’in azgın suları Samsun’da 4 can aldı.

Konyalı Emet Atmaca ile Hidayet Atmaca henüz 2 ay önce evlenmişlerdi. Bayram ziyareti ve tatil amaçlı Samsun’a giden aile oldukça acı bir olay yaşadı. Ailenin yaşadığı acı olay tüm Türkiye’yi de hüzne boğdu.

Samsun emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı dalgıç polisler yaşanan olay sonrası yarım saat içerisinde 4 kişiyi de denizden çıkarmayı başarmıştı.

Denizden çıktığında 3 kardeş vefat etmiş, Helime Dursun ise yaşamaktaydı. Tedavi altına alınmasına rağmen bugün 4.kişinin de vefat ettiği basına yansıdı.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları