GÜNDEM Haberleri Tümü

Muğla’da gelin arabası trafik kazası yaptı 7 yaralı

Ege bölgesinin güzide illeri arasında yer alan Muğla’da üzücü bir trafik kazası yaşandı. Seydikemer ilçesinde yaşanan trafik kazasında bir otomobil ile gelin arabası kafa kafaya çarpıştı ve kaza gerçekleşti. Kazada 7 kişi yaralandı.  İşte detaylar..

 
Muğla’nın Seydikemer ilçesinde trafik kazasında meydana gelmiştir. Yaşanan kazada otomobil ile trafik kazasında içlerinde gelin ve damat adaylarının da bulunduğu 7 kişi yaralandı.

Antalya Fethiye karayolunda meydana gelen trafik kazasında iki otomobil kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile birlikte aralarında gelin, damat ve 11, 9 yaşlarında 2 çocuğun da bulunduğu 7 kişi yaralandı.

Yaşanan trafik kazasının ardından olay yerine güvenlik güçleri ve sağlık ekipleri geldi. Gelin adayının hayati tehlikesinin devam ettiği belirtilirken damat adayının tedavisi ise ayakta yapıldı.

Gelin ve damat adayının kuaförden çıkıp Antalya’nın Kaş ilçesine gittikleri ve akşam da Fethiye’de düğünlerinin olacağı belirtildi. Yaralılar çevre hastanelere sevk edildi. Yaşanan kazanın ardından düğün iptal edildi.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları