GÜNDEM Haberleri Tümü

Evleneceksen Gel Selim Kimdir Ne İşle Uğraşır

Show TV ekranlarında yayınlanan evleneceksen gel izdivaç programında Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumu ile birçok gelin ve damat adayı evlenmek için izleyici karşısında birbirlerini tanıma yoluna giriyorlar .

Show TV ekranlarında yayınlanan evleneceksen gel izdivaç programında Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumu ile birçok gelin ve damat adayı evlenmek için izleyici karşısında birbirlerini tanıma yoluna giriyorlar .Show TV ekranlarında yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkan evleneceksen gel programında 19 Eylül tarihinde stüdyodaki damat adaylarından Selim yıllardır görmediği babası ile buluştu. Stüdyodakiler duygu dolu anlar yaşadılar.

Seda Sayan evleneceksen gel isimli izdivaç programı ile bekar insanları tanıştırıp evlendirmeye devam ediyor .Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın yaptığı evleneceksen gel programının 9 Eylül tarihinde yayınlanan bölümünde duygu dolu anlar yaşandı .yıllardır babasını görmeyen Selim isimli Damat adayı stüdyoda babası ile görüşünce duygusallık doruktaydı televizyon ekranlarındaki insanların da heyecanlandı bu bölümde Baba ile oğulun buluşmasına şahit olundu.

Seda Sayan'ın sunduğu evleneceksen gel programında Damat adayı Selim Fotoğrafçılık ile uğraşıyor İzmir'de hayatını sürdüren Selim Bey 29 yaşında ve programda Nevin Hanım ile yakınlaşması dikkatleri üzerine çekti ancak Nevin hanımın şarkı ile kendisine veda etmesi programda olay oldu evleneceksen gel programı bekar adaylara Umut olmaya devam ediyor.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları