GÜNDEM Haberleri Tümü

Caniler Hatice Kübra'nın Kaçırılma Görüntüleri Ortaya Çıktı

Gaziantep'te geçtiğimiz hafta sokakta oynarken Hatice Kübra Çakıroğlu isimli iki buçuk yaşındaki kaçırılan çocuk güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.Gaziantep Ocaklar Mahallesi'nde kardeşleri ile sokakta oynarken birden bire ortadan kaybolan iki buçuk yaşındaki kız çocuğu sabah saatlerinde evlerinin yakınında başka bir sokakta bulunarak ailesine teslim edildi.

Emniyet ekipleri tarafından çocuğun oynadığı mahalle'deki güvenlik kameraları didik didik edildi yapılan incelemelerin ardından güvenlik kameralarına takılan Hatice Kübra isimli kız çocuğunun evin önünde kardeşleriyle oynadığı sırada,tesettürlü bir bayan yanına yaklaşarak şeker verdiği görüntülendi 2.5  yaşındaki kız çocuğu Hatice Kübra şeker verip elinden tutan kimliği belirsiz kadının, kız çocuğu ile uzaklaşması kameralarda görüntülendi polis ekipleri Hatice Kübra yi kaçıran kadın kimliğini belirleyip yakalanması için çalışmalara devam ediyor.Kızıl Hatice Kübra'nın kaybolmasının ardından İstanbul'a gelerek bir televizyon kanalında kızını aramak için yayına katılmak isteyen anne Hülya Çakıroğlu bugün memleketi Gaziantep'e döndü.Evine gelen anne günlerdir göremediği kızı Hatice Kübra ile sarılarak Hasret giderdi ve gözyaşları sel oldu .Geçtiğimiz günlerde Manisa'da cinsel istismarı uğradıktan sonra öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kurtalan haberleri izlemesini ardından korku dolu anlar yaşayan Hülya Çakıroğlu şu açıklamalarda bulundu .

"Şu anda gerçekten çok mutluyum. 3 gündür yoktu. Başına bir şey geldi diye çok korktum. İnşallah kaçıran yakalanır. İyi niyetle bile evine götürmüş, bırakmışsa da bulunsun. Anneye babaya bu acı yaşatılmaz. Kim çocuk bulursa hemen polise teslim etsin, 1 saat bile geçirmesin. Biz gittiğimiz programda bir çocuğun kötü olayı ile karşılaştık. Çok zor çok kötü bir durum."
Hatice Kübra ise ikizi Esma'ya sarılıp öptü.
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları