GÜNDEM Haberleri Tümü

Baba oğulun cesedi 1 sene sonra oyukta bulundu

1 yıldır kayıp baba- oğlun cesedi oyukta bulundu

1 yıldır kayıp baba- oğlun cesedi oyukta bulundu
Afyonkarahisar’da bir yıldır kayıp olan baba ve oğlun cesedi evlerine 200 metre uzaklıkta bulunan bir oyuğun içinde bulundu.
Afyonkarahisar’da bir yılı aşkın süredir kayıp olan 85 yaşındaki Kurban Barlas ve 57 yaşındaki oğlu Emrullah Barlas ‘ın cesedi bir oyukta bulundu.
Afyonkarahisar’ın Işıklar beldesinde ikamet eden Süleyman Barlas geçen sene ağustos ayında  kardeşi ve yeğeninden  bir haber alamayınca jandarmaya giderek  kayıp başvurusunda bulundu. Kayıp baba ve oğlu arayan  jandarma herhangi bir bulguya rastlamadı. Baba ve oğlun  oturduğu evin yakınında bulunan tuğla fabrikasında çalışan işçiler kayalıkların içinde oyukta iki ceset olduğunu fark ettiler. İşçiler durumuhemen  jandarmaya bildirdiler. Olay yerine gelen jandarma kayalıkların arasında oyukta çürümeye yüz tutmuş  iki cesedi buldu. Cesetleri inceleyen jandarma cesetlerin Kurban ve Emrullah Barlas’a ait olduğunu tespit etti .Baba ve oğlun cesedi  otopsi yapılmak üzere Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Süleyman Barlas,kardeşi ve yeğenini  kaybolduktan  sonra hep aradığını ,kardeşinin ve yeğenin öldürüldükten sonra oyuğun içine atıldığından şüphelendiklerini ifade etti .Kardeşi ve yeğenin kendilerinden başka kimselerinin olmadığını da  söyledi.
Baba ve oğlun cesetleri üzerinde yapılan incelemelerde darp veya herhangi bir yara izine rastlanmadığı öğrenildi. Jandarma   Kurban ve Emrullah Barlas’ın o oyuğa define bulmak için girmiş olabilecekleri ve içerdeki zehirli gazdan etkilenerek ölmüş olabilecekleri üzerinde duruyor.
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları