GÜNDEM Haberleri Tümü

Adana'da Patlama Yürekleri Ağızlara Getirdi

Adana Emniyet Müdürlüğü yakınlarında motosikletli kimliği belirsiz iki kişi basketbol sahasının içine el yapımı patlayıcı koyması sonucunda büyük bir gürültüyle patlama gerçekleşti .Korkuya neden olan patlamanın ardından ölen ya da yaralanan olmadı .Maddi hasar da meydana gelmeyen patlama ucuz atlatıldı.

Son günlerde devam eden patlamalar vatandaşı iyiden iyiye korkuttu. Bu patlamalara bir yenisi de Adana'dan eklendi Adana Emniyet Müdürlüğü yakınlarında meydana gelen olayda saat 20:15 sıralarında Seyhan ilçesi Yeşilyuva Mahallesi'nde  gerçekleşti. Çöpe bırakılan el yapımı patlayıcı korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

Görgü tanıklarının iddialarına göre motosiklet de sokağa gelen kimliği belirsiz iki kişi yanlarında bulunan el yapımı patlayıcıyı basket sahasının önünde bulunan çöp kutusuna bıraktı. Bırakılan bomba büyük bir gürültüyle patlarken olay yerinin  hemen arkasında bulunan Emniyet Müdürlüğü alarma geçti .

Olay yerine kısa sürede çok sayıda polis, zırhlı araç ve bomba imha ekipleri sevk edildi. Sokağı trafiğe kapatan polisler, patlamanın olduğu noktada inceleme yaptı. Bomba imha uzmanı ve olay yeri inceleme ekipleri, EYP'nin parçalarını toplayıp, inlecemek üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürürken, olay da can ve mal kaybının yaşanmadığı belirtildi.EYP'yi çöpe bırakan kimliği belirsiz iki kişi yakalamak için harekete geçen polis, soruşturmaya devam ediyor.
 
 
 Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları