DÜNYA Haberleri Tümü

Putin'in Can Damarımız Dediği O Köprüye Türk Gemisi Çarptı

Rusya ile Kırımı arasındaki Kerç boğazında yapılmakta olan köprüye Türkyük gemisi çarptı. Rusya Devlet Başkanı çok övdüğü ve hayati önemi vat dediği köprü nazara geldi. köprü Rusya ile Kırım arasını oldukça kısaltacak. Kazanın köprü bitiş tarihini etkilemeyeceğini, çalışmaların Aralık 2018’de tamamlanarak ulaşıma açılması bekleniyor. Kaza 19 Mart yaşandı, Turkuaz ShippingCorp şirketine ait Panama bayraklı ’Lira’ gemisi rotasından saparak yapılmakta olan köprünün kısımlarına çarptı. Çarpma sonrası hasar tespiti yapıldı, hasar tespit raporu kazanın inşaatı sürecini etkilemeyeceğini ortaya çıkarttı. Rusya ve Kırım arasında yapılmakta olan köprünün desteklerine bir Türkyük gemisi kazara çarptı. Türk gemisi 8 metre uzunluğunda destek ayaklara çarptı ve çarpışma sonrası5 istif ayak zarar gördü. Kaza sonrası gemi Taganrog limanına çekildi. Gemide bulunana çalışanlar kazayı yara almadan atlattılar.Rusya ile Kırımı arasındaki Kerç boğazında yapılmakta olan köprüye Türkyük gemisi çarptı. Rusya Devlet Başkanı çok övdüğü ve hayati önemi vat dediği köprü nazara geldi. köprü Rusya ile Kırım arasını oldukça kısaltacak. Kazanın köprü bitiş tarihini etkilemeyeceğini, çalışmaların Aralık 2018’de tamamlanarak ulaşıma açılması bekleniyor.

Rusya ile Kırımı arasındaki Kerç boğazında yapılmakta olan köprüye Türkyük gemisi çarptı. Rusya Devlet Başkanı çok övdüğü ve hayati önemi vat dediği köprü nazara geldi. köprü Rusya ile Kırım arasını oldukça kısaltacak. Kazanın köprü bitiş tarihini etkilemeyeceğini, çalışmaların Aralık 2018’de tamamlanarak ulaşıma açılması bekleniyor.

Kaza 19 Mart yaşandı, Turkuaz ShippingCorp şirketine ait Panama bayraklı ’Lira’ gemisi rotasından saparak yapılmakta olan köprünün kısımlarına çarptı. Çarpma sonrası hasar tespiti yapıldı, hasar tespit raporu kazanın inşaatı sürecini etkilemeyeceğini ortaya çıkarttı. 

Rusya ve Kırım arasında yapılmakta olan köprünün desteklerine bir Türkyük gemisi kazara çarptı. Türk gemisi 8 metre uzunluğunda destek ayaklara çarptı ve çarpışma sonrası5 istif ayak zarar gördü. Kaza sonrası gemi Taganrog limanına çekildi. Gemide bulunana çalışanlar kazayı yara almadan atlattılar.Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları