14 Aralık 2016 Çarşamba 13:02
Kısmetse Olur Yeni Gelin Adayı Öykü Kimdir?Hayatı ve Hakkında Merak Edilen Herşey?Kime Talip Olarak Geldi
 Kısmetse olur evinde bu hafta 3 kişi birden öğrenci terör saldırılarından dolayı final bölümü pazartesi günü ekranlara geldi. Kısmetse olur evine Hazal Esra ve Şahin veda ederken gelinler evine Öykü isimli yeni aday geldi. Kısmetse olur yeni gelin adayı Öykü kimdir,Kime talip geldi ? Merak edilen detaylar haberimizde sizler için aktarılmıştır.

Kısmetse olur evine yeni gelen gelin adayı Öykü hiçbir damat adayına Talip olmadığını söyledi. Herkesi tanımak İstediğini söyleyen Öykü için Berker oldukça ilgili davrandı. Maço erkeklerden hoşlandığını ama kıskanılmayı sevmediğini dile getiren gelin adayı öykü bakalım Berker ile tanıma yoluna girecek mi?Eve girdiği andan itibaren heyecanı yüzünden okunan Öykü damat adaylarının oldukça gergin ve üzüntülü bir final gecesi yaşamasının ardından biraz gergin dakikalar geçirdi .
Kısmetse olur evine eni gelen Öykü Berk ile yakınlaşmasının ardından bakalım Mehtap bu duruma nasıl tepki gösterecek? Mehtap için Beşibiryerde altın alan Berker ilk Anda etkilendiği gelin adayı Öykü için neler yapacak ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.Kısmetse olur gelin adayı Öykü hakkında merak edilenler aşağıda aktarılmıştır.

Kısmetse olur Öykü kimdir ?

1992 tarihinde dünyaya gelen 25 yaşında olduğunu söyleyen Öykü hanım İzmirli olup ailesi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.Annesi ile birlikte butik işleten öykü kısmetse olur evinde Berker ile tanıma yoluna girecek gibi görünüyor. Bakalım Mehtap Öykü'yü rahat bırakabilecek mi?Kısmetse olur Öykü hakkında sizde bilgilerinizi sayfamızın yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Son Güncelleme: 14.12.2016 13:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş