28 Kasım 2016 Pazartesi 13:28
Kısmetse Olur yeni gelen Turgay Tepe kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor kime talip?

Seda Akgül'ün sunumu ile ekranlara gelmekte olan Kısmetse Olur yarışmasında final gecesinde büyük bir heyecan yaşandı. Yarışmada Pazar gecesi eleme için iki aday belirlendi. Belirlenen adaylardan birisi Rabia olurken diğeri ise Aykut oldu.

Erkekler evinden Aykut 27 Kasım günü elenen isim olunca eve yeni bir damat adayının girmesi kesinleşmişti. Yeni gelen damat adayı Turgay Tepe oldu. Kısmetse Olur evine dahil olan Turgay kime talip olacak merak ediliyor.

Aykut Alagöz'ün elenmesinin ardından yarışmaya dahil olan yeni damat adayı da açıklandı. Yeni açıklanan adayın Turgay olduğu bir süre önce de iddia edilmişti. Peki yarışmacı Turgay kimdir?

Turgay Tepe kimdir?

Kısmetse Olur'un yeni yarışmacısı Turgay Tepe 29 yaşındadır. Geçtiğimiz sezonda Kısmetse Olur yarışmasında yer alan isimlerden birisi olan Turgay damatlar evine dahil oldu. Aslen Samsunlu olan Turgay Tepe, İstanbul'da yaşamaktadır.

Turgay Tepe ne iş yapıyor?

Mesleği bayan kuaförlüğü olan Turgay Tepe bu işi ile hayatını idame ettiriyor. Instagram hesabını da aktif olarak kullanan Turgay Tepe bir ikizler burcu erkeğidir. Bayan kuaförü olması hasebiyle Turgay Tepe'nin sosyal medyada takipçilerinin birçoğunun kadın olduğu dikkat çekiyor.

Yeni sezonda yarışmaya yeni dahil olan Turgay henüz birisine talip olup olmayacağı yönünde bir açıklama yapmadı. Yakışıklı damat adayının erkekler evinde dikkat çeken ve ön plana çıkan isimlerden birisi olması bekleniyor.


Son Güncelleme: 28.11.2016 13:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş